Darčeky dávate mnohým ľuďom, ktorých máte radi, alebo tým, ktorí spríjemňujú váš život.
Prečo nepotešiť svojich blízkych drevenými hodinkami? Drevené hodinky sú originálny ručne vyrobený darček. Drevené hodinky potešia vždy, keď si ich dáte na ruku.

1. Drevené hodinky vhodné na každú príležitosť

Ak vás trápi otázka: “Čo darovať človeku, ktorý má všetko?” Možno len rozmýšľate, ako niekoho potešiť na vianoce, narodeniny alebo výročie. Drevené hodinky tiež fungujú ako tzv. darček na pamiatku: pri promóciách alebo povýšení. Či už chcete potešiť jeho alebo ju, môžete si vybrať medzi pánskymi drevenými hodinkami a dámskymi drevenými hodinkami. Unikátne drevené hodinky sú jednoducho vhodné na každú príležitosť.

2. Vždy štýlové

Klasické, moderné, aké len chcete, ale vždy štýlové. Nezáleží, aký štýl obľubuje obdarovaný, s drevenými hodinkami to nepokazíte. Drevené hodinky kombinované s kovovým, koženým alebo nilonovým remienkom vyzerajú štýlovo pri akejkoľvek aktivite. Hodinky z dreva sú skvelým módnym doplnkom k akémukoľvek outfitu. 

Dámske hodinky Slim – Škoricovo zelené

3. Pozoruhodný doplnok

Hodia sa k akémukoľvek outfitu ako módny doplnok, ktorý dodá šmrnc. Drevené hodinky sú neutrálny doplnok, to znamená, že sa hodia k pestrej škále oblečenia. Drevené hodinky sú perfektným doplnkom nielen k formálnemu, ale aj k bežnému každodennému outfitu. Či si už vyberiete dámske drevené hodinky alebo pánske drevené hodinky, môžete si byť istý, že sa hodia ako vhodný doplnok, ktorý poteší.

4. Ekologický darček

Ak chcete obdarovať niekoho, komu záleží na životnom prostredí a vie oceniť “eco”, drevené hodinky majú preňho navyše pridanú hodnotu. Drevené hodinky sú vyrobené z prírodných materiálov s dôrazom na udržateľnosť. Darček poteší milovníkov prírody, vyznávačov ekologického spôsobu života a udržateľného rozvoja. 

Pánske drevené hodinky Chrono – Škoricovo zlaté

5. Prírodné drevené hodinky

K drevu a dreveným výrobkom má ľudstvo blízko od nepamäti. Rôzna štruktúra a široká škála dreva robí z drevených hodiniek originálny darček. Vďaka drevu sú hodinky ľahké a pohodlné na nosenie. Sú výbornou voľbou pre ľudí, ktorí majú alergiu na kov alebo sú citliví na teplo alebo chlad kovových hodiniek.

6. Unikátne

Sú úplne unikátne. Každé drevo, každý strom má svoj príbeh, ktorý je ukrytý v kúsku dreva na vašej ruke. Veľa možností a kombinácií robí z každého kusu drevených hodiniek jedinečný originál. Ak poznáte niekoho, kto má desiatky hodiniek, drevené hodinky výborne doplnia zbierku o jedinečný a unikátny kúsok. Niekedy je veľmi ťažké nájsť vhodný darček, jedinečnými drevenými hodinkami potešíte aj “náročného oslávenca”.

Dámske hodinky Slim – Hnedé

Zhrnutie

● Drevené hodinky sú vždy jedinečné, praktické a nikdy nevyjdu z módy 

● Drevené hodinky majú čistý minimalistický dizajn, ktorý vyzerá skvelo 

● Neutrálne farby a modely inšpirované prírodou sú atraktívne a ľahko kombinovateľne s mnohými štýlmi 

● Ak hľadáte nevšedný darček, drevené hodinky sú pre vás správnou voľbou.