Prečo svoj smartfón “ skryť ” do dreva? Prinášame pár tipov, aké výhody so sebou prináša drevený kryt na mobil.

Po prvé – drevený kryt je odolný

Drevený kryt na mobil  je predovšetkým odolný. Je vyrobený z kvalitného dreva, je odolný voči vlhkosti a všetkým škrabancom, vďaka čomu bude ako druhá koža vášho mobilu. Silikónovým obalom, ktoré sa rýchlo zašpinia, hovoríme nie – drevená verzia obalu na telefón je odolná voči všetkým nečistotám a dlhodobo si zachováva svoju živú farbu. Drevený obal na telefón má ešte jednu výhodu – nezohrieva sa ako plast, takže sa v teplejších dňoch nemusíte obávať nestabilného držania smartfónu. 

Po druhé – drevený kryt je jedinečný

Spokojnosť – toto slovo dokonale vystihuje pocit, keď svoj smartfón oblečiete do dreva. Doplnky pre jednotlivé modely telefónov sa vyrábajú vo väčšom meradle, takže unikátny produkt tu nájdete len ťažko. Ak hľadáte nezvyčajný kryt na telefón, drevené spracovanie splní vaše očakávania. Drevený kryt  je vyrobený ručne a vďaka jedinečnej štrukture dreva mate záruku unikatného produktu. Štýlový obal na telefón priamo z lesa dodá vášmu telefónu charakter a vy získate nový, jedinečný doplnok.

dreveny kryt na mobil
dreveny kryt na mobil

Po tretie – drevený kryt vyzerá úžasne

Pre ľudí, ktorí dbajú na svoj vlastný štýl a pre tých, ktorí radi vidia detaily. Drevené puzdro na mobil bude skvelou voľbou pre každého, kto oceňuje vysokú kvalitu, funkčnosť a predovšetkým jedinečný dizajn. Vďaka nezvyčajných vzorov prírody bude váš telefón absolútne jedinečný. Zvieracie vzory, kvetinové motívy, ale aj jemné dekorácie – vďaka množstvu vzorov si môžete vybrať obal, ktorý bude dokonale odrážať váš štýl. Elegantný kryt na mobil nemusí byť nuda – drevené obaly sú toho najlepším príkladom. Vyberáte si nielen jedinečný dizajn, ručnú výrobu, ale aj nadpriemernú kvalitu. Drevený kryt je kryt, ktorý nebudete chcieť meniť za novší model – je to doplnok, ktorý vám zostane dlhšie.

Po štvrté – drevený kryt sadne na smarfón ako uliatý

Vďaka silikonovému obalu drevený kryt skvele kopíruje tvar smartfónu. Či už máte iPhone, Samsung, Xiaomi alebo Huawei, môžete si byť istý, že drevený kryt vám sadne ako uliatý. Otvory pre fotoaparát, nabíjačku či čítačku odtlačkov sú presne vyrazané, tak aby bolo používanie smartfónu bezproblemové.